preloader

Kilka słów o nas

Naszym celem jest tworzenie niepowtarzalnych stron internetowych, mając na uwadze ich przeznaczenie, wybraną grupę docelową i wrażenia, jakie chcemy wzbudzić w odbiorcach. Zajmujemy się także organizacją całego zaplecza stojącego za sprawnym funkcjonowaniem stron WWW oraz ich aktywną obsługą i administracją.

Kompleksową ofertę stron internetowych kierujemy zarówno do lokalnych, niewielkich firm, dla których z pewnością atrakcyjna cenowo jak i funkcjonalnie będzie oferta podstawowa, jak i do większych, ogólnopolskich przedsiębiorstw, które stawiają przede wszystkim na bezkompromisową jakość – polecamy nasz pakiet full-service.

Poza tworzeniem stron internetowych zajmujemy się również tworzeniem sklepów internetowych wraz z pełnym wsparciem administracyjnym.

Lubimy wyzwania dlatego nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do przenoszenia firm do sieci, ale również wspieramy przedsiębiorców w opracowywaniu strategii marketingowych oraz zarządzaniu ich social mediów.

Oprócz długoterminowej współpracy, realizujemy także pojedyncze zlecenia, wyceniane indywidualnie. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci nawiązania współpracy – do kontaktu.

Wierzymy, że wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które założony cel przekuje w faktyczną wartość.