preloader

Szybkie płatności, czyli jak w ekspresowym tempie wywiązać się ze swoich zobowiązań?

Czas to jedna z najbardziej cennych walut jakie znamy. Nie można go kupić, a zmarnować nie jest wcale trudno. Jedyne co możemy zrobić, to umiejętnie nim zarządzać, aby zmaksymalizować możliwości jego oszczędzania i przeznaczać go na istotniejsze sprawy. Jedną z przeszkód są tu pomyłki przy wysyłaniu przelewów. Mozolne przepisywanie (bądź kopiowanie) danych, choć z pozoru wcale nie trwa tak długo, to przy wielu zobowiązaniach zabiera istotną część czasu. Dotychczas udostępnialiśmy jedynie możliwość płatności zwykłymi przelewami, lecz od teraz udostępniamy nowoczesny panel klienta, obsługujący wszystkie bieżące sprawy związane z wykonywanymi przez nas umowami.

Jak opłacisz swoje faktury?

Każdy z naszych klientów po zalogowaniu się do swojego panelu klienta, w trzeciej tabeli odnajdzie wszelkie dane swojego ostatniego zobowiązania. W tym miejscu poza linkiem do szybkiego przelewu (znajduje się on pod postacią przycisku "opłać fakturę"), jest w stanie pobrać dokument sprzedażowy (fakturę VAT), sprawdzić swój termin płatności oraz kwotę swojego zobowiązania.

To nie wszystko

Poza możliwością sprawnego wywiązania się ze swoich zobowiązań, możesz w prosty sposób sprawdzić swoje dane adresowe oraz osobowe, a także dokonać wglądu w swoją umowę wraz z szybkim podglądem istotnych kwestii.

Czy to bezpieczne?

Tak! Zastosowaliśmy maksymalną ochronę Waszych danych, a wszelkie płatności finansowe wykonywane są przez wyspecjalizowaną w tej kwestii firmę przelewy24.pl (Firma PayPro S.A), która daje gwarancję bezpieczeństwa wykonywanych płatności.

Obsługujemy większość polskich i zagranicznych banków, przyjmujemy płatności BLIK oraz kartą płatniczą.

Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na zachowanie płynności finansowej naszej firmy, ale również na płatności w weekendy oraz święta bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.