preloader

Program partnerski

Prowadzisz agencję reklamową lub dom handlowy?

Jeśli jesteś właścicielem agencji reklamowej lub domu handlowego i na co dzień współpracujesz z klientami, mamy dla Ciebie ofertę poszerzenia działalności. Oferujemy współpracę jawną lub tajną - Wszystko zależy od indywidualnych założeń ustalonych pomiędzy nami!

To proste!

W przypadku współpracy jawnej podsyłasz nam klienta, który nawiązuje z nami współpracę, a Ty w zależności od rodzaju podpisanej przez nas umowy otrzymujesz prowizję od każdej faktury, którą opłaci nam klient.

Jeśli chodzi o współpracę tajną to ty uzupełniasz swoją ofertę o oferowane przez nas produkty doliczając sobie swoją marżę, a my jako Twój podwykonawca realizujemy przyjęte przez Ciebie zlecenia!

Chcesz podjąć dodatkową pracę?

Jeśli szukasz dodatkowego źródła dochodu, proponujemy Ci współpracę prowizyjną!

Nie musisz wysyłać do nas żadnego CV czy rezygnować z dotychczasowej pracy, a to ile zarobisz, zależy wyłącznie od Ciebie. Nie narzucamy Ci żadnych godzin pracy dzięki czemu ta oferta jest idealna zarówno dla uczniów jak i studentów!

Twoim zadaniem będzie aktywne pozyskiwanie klientów dla naszej firmy, gdzie od każdego opłaconego zlecenia otrzymasz ustalony procent prowizji.

W zależności od rodzaju podpisanego kontraktu możesz otrzymywać comiesięczne wynagrodzenie od każdej zapłaconej faktury lub jednorazową prowizję.